Site-ul nostru foloseste cookie-uri. Continuarea navigării se consideră acceptare a politicii de cookie.
close

MikroTik S-85DLC05D

MikroTik S-85DLC05D

Modul SFP Gigabit 550m MultiMode dual LC

Mai multe detalii...

Disponibilitate: In stoc

2 produse în stoc

ATENȚIE: Ultimele bucăți în stoc !



Informatii suplimentare:

Tel.mobil: 0756 - 165 201

S-85DLC05D

72,00 lei cu TVA

S-85DLC05D este un transceiver optic SFP de 1.25G, ce poate functiona pe distante de pana la 550m.

  • Format: SFP
  • Conector: dual LC

Nu sunt opinii ale clienților în acest moment.

Scrieți-vă propria părere

MikroTik S-85DLC05D

MikroTik S-85DLC05D

Modul SFP Gigabit 550m MultiMode dual LC

Scrieți-vă propria părere

19 alte produse în aceeași categorie: