MikroTik S-3553LC20D

MikroTik S-3553LC20D

Pereche module SFP WDM Gigabit 20km SingleMode LC

Mai multe detalii...

Disponibilitate: In stoc

5 produse în stoc



Informatii suplimentare:

Tel.mobil: 0756 - 165 201

S-3553LC20D

279,00 lei cu TVA

S-3553LC20D este o pereche de transceivere optice SFP de 1.25G, ce pot functiona pe distanta de pana la 20km.

  • Format: SFP
  • Conector: LC

Nu sunt opinii ale clienților în acest moment.

Scrieți-vă propria părere

MikroTik S-3553LC20D

MikroTik S-3553LC20D

Pereche module SFP WDM Gigabit 20km SingleMode LC

Scrieți-vă propria părere

19 alte produse în aceeași categorie: