Site-ul nostru foloseste cookie-uri. Continuarea navigării se consideră acceptare a politicii de cookie.
close

MikroTik S+85DLC03D

MikroTik S+85DLC03D

Modul SFP 10Gbit 300m Multi Mode dualLC

Mai multe detalii...

Disponibilitate: In stoc

10 produse în stoc



Informatii suplimentare:

Tel.mobil: 0756 - 165 201

S+85DLC03D

249,00 lei cu TVA

Modul SFP 10Gbit 300m Multi Mode dualLC

  • Format: SFP+
  • Conector: dual LC

Nu sunt opinii ale clienților în acest moment.

Scrieți-vă propria părere

MikroTik S+85DLC03D

MikroTik S+85DLC03D

Modul SFP 10Gbit 300m Multi Mode dualLC

Scrieți-vă propria părere

25 alte produse în aceeași categorie: